Hobby, Pojezierze suwalskie noclegi, Warszawa Trapani Loty

Cudownie turystyczna Polska

Off 225
Cudownie turystyczna Polska
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze19.jpgSłynne polskie przysłowie mówi ?Cudze chwalicie, swego nie znacie?. Istotnie, wiele prawdy w tym powiedzeniu, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nasz kraj okiem globtrotera. Rodzima turystyka potrafi zaskoczyć niecodziennością i zachwycić swoim osobliwym i całkowicie niepowtarzalnym pięknem.

Przemierzając Polskę, znajdziemy stare dzieje w Gnieźnie, rys historii w Malborku, ale też odkryjemy dziewiczą naturę Bieszczad, które zaliczane są do najbardziej urokliwych miejsc. Na nasze bogactwo miał wpływ także przełom ustroju politycznego i związane z nim zmiany gospodarcze. Niegdyś tętniące życiem zakłady produkcyjne zmieniły się w nieprawdopodobnie piękne lofty, muzea i centra sztuki oraz kultury. Nieprawdopodobnych wrażeń dostarczają także stare kopalnie ? głównie na Śląsku oraz bunkry z okresu II wojny światowej na Mazurach. Szukając atrakcji, które skradną nasze serce, nie trzeba przemierzać tysięcy kilometrów ? polska turystyka jest bogactwem otwartym dla każdego, bez względu na wiek czy stan konta bankowego.

—————————-
źródło: http://pp24.net.pl/

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Wyspa boga słońca

    Turystyka zagraniczna jest popularna, każdy chce zobaczyć trochę egzotyki. Grecja jest pięknym krajem, który warto zwiedzić. Przede wszystkim pogoda prawie zawsze jest słoneczna. Bardzo ciekawym miejscem jest Rodos należąca do wysp greckich. Prawie zawsze świeci tu słońce. Woda jest tu bardzo ciepła, morze ma kolor lazurowy. W ogrodach, gdzie jest odpowiednie nawodnienie, rosną piękne kwiaty….

  • Tanie wakacje nad morzem

    Jeśli marzymy o tym, aby spędzić swoje wakacje nad polskim morzem, na pewno zastanawiamy się, ile nas to będzie kosztować. Musimy przecież dopasować formę wczasów do własnych możliwości. Na szczęście nawet jeśli nie dysponujemy milionem na koncie, spokojnie możemy wybrać się nad morze. Zacznijmy po prostu znacznie wcześniej planować swoje wakacje. Im szybciej to zrobimy,…