Hobby, Pojezierze Gostynińskie, Szetlandy

Czarter Grecja

Off 27
Czarter Grecja
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Jesienne wakacje

Na jesienne słoty i sezonową chandrę nic tak dobrze nie wpłynie, jak odrobina słońca. Cieplutka woda, bezkresne niebo, jacht i słońce. Czarter Grecja zyskuje coraz większą popularność wśród urlopowiczów. Niezapomniane miejsce, cały czas tętniące życiem dawnych herosów. Urzekająca śródziemnomorska roślinność ożywia serce i umysł. Rozbudowane mariny mają przystępne ceny a żeglować można cały rok, opływając piękne grackie wyspy z łatwością można zrozumieć tęsknotę Odyseusza. Szlaki wodne są opracowane w ten sposób, by zażywając morskiej przygody, jednocześnie zapoznawać się z lokalną architekturą, kulturą i zabytkami.
Na czarter Grecja, najlepsze będą wietrzne Cyklady, z tajemniczymi zatoczkami ukrytymi wśród skał. Malownicze może Egejskie z przycupniętymi białymi domami mieszkańców, doskonale oddaje ducha tej opiewanej balladami krainy. Wyspy Jońskie ze względu na delikatne wiatry pozwolą w pełni rozkoszować się żeglugą.
Okres jesienny jest zdecydowanie lepszym wyborem. Choćby dlatego, że jest znacznie mniej turystów, a dni są w dalszym ciągu długie i ciepłe. Poza tym wspomniane Cyklady w sezonie letnim nawiedzają silne wiatry, co może być kłopotliwe dla mniej zaprawionych wilków morskich. Wspaniała przejrzystość wód zachęca też do nurkowania, spora rzesza turystów właśnie w Gracji pierwszy raz zwiedza podwodny świat. Należy jednak pamiętać, że nie wszędzie dozwolone jest nurkowanie, nawet dla doświadczonych. I pod żadnym pozorem nie można wydobywać niczego z dna. Grożą za to surowe kary.
Grecja jest warta odwiedzenia, serdeczni i gościnni tubylcy dodatkowo umilają czas.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Tani hostel – Legnica

    Podróżniku, skorzystaj z taniego hostelu! Nieodłącznym elementem podróży jest nocleg. Zazwyczaj ma dla nas znaczenie to, gdzie zregenerujemy swoje siły po całodniowych wojażach. Tani hostel sprawdzi się idealnie dla osób, które nie wymagają luksusów, a chcą po prostu wypocząć, nie płacąc przy tym fortuny. Standardy tanich hosteli w ciągu ostatnich lat uległy znacznej poprawie. Prócz…

  • Paralotnie kurs

    Latanie od zawsze było jednym z największych marzeń ludzkości. Człowiek od zarania dziejów spoglądał w niebo i marzył, by jak ptak móc rozłożyć skrzydła i wznieść się ponad Ziemię. Wyraz temu dawał w sztuce czy legendach. Mityczny Dedal zbudował skrzydła i wzniósł się w niebo. Leonardo Da Vinci wyprzedzał swój czas, gdy próbował skonstruować maszynę…