Pojezierze Gostynińskie, Teambuilding na statku, Turystyka

Czarter jachtów Bałtyk

Off 35
Czarter jachtów Bałtyk
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Charter jachtu jako pomysł na wakacje

Ciekawym spędzaniem wakacyjnego czasu jest wybranie się nad Morze Bałtyckie. Ale czy można robić tam coś innego, prócz zasłonięcia się parawanem i opalania? I prócz pływania w zimnej wodzie?
Można! Bałtyk jest wprost idealnym miejscem do żeglugi. Zawdzięcza to urozmaiconej linii brzegowej oraz różnorodności miejsc, które może odkryć tylko prawdziwy żeglarz.
Pytanie tylko, co jeśli nie posiadamy własnego jachtu? Wystarczy go wypożyczyć. Jednym z miejsc, gdzie można tego dokonać, jest ATSEA YACHTS & CHARTER w Gdyni. Oferują atrakcyjne warunki czarteru. Posiadają zawsze świetnie przygotowane do wyprawy łodzie, niezależnie od liczby osób czy długości rejsu. Zapewniają pełne wyposażenie jachtu i gotowość do wyruszenia w pełen przygód rejs. Trzeba nadmienić, że każda z ich jednostek jest wyposażona w niezbędne środki ratunkowe oraz ubezpieczona. W ofercie można znaleźć również gratkę dla tych, którzy chcą poczuć swobodę żeglugi i nie chcą wracać do miejsca wypłynięcia. Nazywa się to czarter „one way” i daje on możliwość do samodzielnego zaplanowania podróży, a głównie wybrania miejsca, gdzie rejs ma się zakończyć. ATSEA YACHTS & CHARTER daje żeglarzowi szeroki wybór jachtów. Przykładowe modele to Elan E1, Bavaria 32 czy Lagoon 52.
Czarter jachtów Bałtyk to druga opcja do wypożyczenia jachtów. W ich ofercie znajdują się 2 jachty, dobrze wyposażone, przyjazne w użytkowaniu i bardzo wygodne. Co więcej chętnych przyciąga przystępna, niewygórowana cena.
Kiedy urlopowicze pragną czegoś więcej, niż leżenie plackiem na piasku, czy moczenie stóp w wodzie, warto rozejrzeć się za miejscem, gdzie można wypożyczyć jacht i cieszyć się fantastycznym rejsem.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: przeszczep łąkotki warszawa, balayage fryzjer kraków, highlightersmink, GAP Fakturowy BMW, osb stopfire, standy eliptyczne cena druku, bcaa katowice sklep, pantomograf Gliwice, baront schody, żwir siany ostrów, Szamba Betonowe Brzozów

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Czarter Grecja

    Jesienne wakacje Na jesienne słoty i sezonową chandrę nic tak dobrze nie wpłynie, jak odrobina słońca. Cieplutka woda, bezkresne niebo, jacht i słońce. Czarter Grecja zyskuje coraz większą popularność wśród urlopowiczów. Niezapomniane miejsce, cały czas tętniące życiem dawnych herosów. Urzekająca śródziemnomorska roślinność ożywia serce i umysł. Rozbudowane mariny mają przystępne ceny a żeglować można cały…

  • PARK NARODOWY GRAN PARADISO

    Historia tego włoskiego parku narodowego sięga dziewiętnastego wieku, kredy to w roku 1856 roku król Piemontu Emanuel II utworzył na tych terenach rewir myśliwski, na którym tylko on miał prawo urządzać polowania. Chciał chronić, już w tamtych czasach koziorożca alpejskiego, któremu groziło wyginięcie (według wierzeń ludowych niektóre części ciała tego zwierzęcia miały magiczną moc), zakaz…