Noclegi, Pojezierze Gostynińskie, Teambuilding na statku

Czarter jachtów na Mazurach

Off 23
Czarter jachtów na Mazurach
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Odkrywamy uroku przyrody

Kontakt z przyrodą uspokaja, sprawia, że ładują się nasze wewnętrzne baterie. Szukamy różnych sposobów na wypoczynek na łonie natury. Latem ciekawym rozwiązaniem będzie czarter jachtów na Mazurach. Jeżeli nie będziemy się trzymać wyłącznie utartych szlaków i ominiemy często odwiedzane porty, to na pewno dobrze odpoczniemy, a także poznamy liczne ciekawe zakątki mazurskich jezior i lasów.
Do czarterowania jednostek nieprzekraczających siedmiu metrów długości nie potrzebujemy patentu. Warto za to zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu żaglowego. Zawsze istnieje też możliwość wynajęcia jachtu czy łodzi motorowej wraz z wykwalifikowanym sternikiem, który zadba o nasze bezpieczeństwo. Jeżeli jesteśmy posiadaczami uprawnień do żeglowania jachtem wówczas nasz wybór jest nieograniczony. Decyduje jedynie kwota, jaką chcemy zapłacić za wynajem.
Żeglarstwo to wypoczynek, ale także sport. Do każdego rejsu należy się przygotować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Zawsze musimy być bowiem przygotowani na nagłą zmianę warunków pogodowych. Zwłaszcza wtedy przydaje się zdrowy rozsądek i dobra kondycja.
Czarter jachtów na Mazurach to coraz popularniejszy sposób spędzania wolnego czasu. Sezon letni nie jest zbyt długi, ale dla prawdziwych wielbicieli żeglarstwa dobra pogoda jest w też kwietniu, a nawet październiku. Kto raz zazna przyjemności płynącej z żeglarstwa, zostanie z nim na zawsze. Jest to przykład zdrowego uzależnienia, które może całkowicie odmienić nasze życie. Wystarczy dać mu szansę.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Taxi bagażowe

    Czasem zdarza się, że musimy przewieźć z miejsca na miejsce jakiś większy bagaż. Czasem będą to meble, które musimy przetransportować do swojego nowego mieszkania a czasem jakiś sprzęt, który kupiliśmy i musimy go dowieźć na miejsce. Niekiedy musimy przenieść biuro w inne miejsce. W takich przypadkach taxi bagażowe jest niezastąpione. Firmy zajmujące się tym fachem…

  • Wycieczki szkolne – Legnica

    Koniec roku szkolnego i zbliżające się wakacje powodują rozprężenie w programie nauczania i są znakomitą okazją, by naukę kontynuować w terenie, np. na wycieczkach szkolnych. Wycieczki szkolne zwykle zostają w pamięci uczniów bardzo długo z kilku względów. Po pierwsze są przygodą, oderwaniem od rutyny, tak samo wyglądających dni szkolnych. Po drugie są elementem integrującym grupę…