Noclegi, Noclegi i jedzenie w Dębkach, Teambuilding na statku

Loty Warszawa Hong Kong

Off 24
Loty Warszawa Hong Kong
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Gdzie Wschód spotyka się z Zachodem…
Marzyłeś o tym, aby poznać inną kulturę? Owszem, Europa również jest zróżnicowana a każdy kraj niesie za sobą określone grupy etniczne i regionalne delikatesy, jednak w wypadku podróży dalszych – możemy zobaczyć więcej.

Loty Warszawa Hong Kong to propozycja dla osób, których zawsze interesowało coś zdecydowanie odmiennego od codzienności. Mówi się, że to tu Zachód zderza się ze Wschodem z racji dość długiego panowania Brytyjczyków na tych ziemiach. Fakty są takie, że w Hong Kongu nadal mamy widoczne europejskie ślady działalności, jednak dzisiaj Europejczycy należą tutaj do zdecydowanej mniejszości (średnio 96 na 100 osób w Hong Kongu to Chińczycy).

Utarł się nieco stereotyp, w którym to miasto chińskie jest jednocześnie ,,najbardziej europejskie”, jednak nie dajcie się zwieść pozorom – to nadal część innego świata, innych budowli, innych charakterystycznych zachowań i świetny materiał dla osób, które pragną w życiu zobaczyć czegoś innego! Nie zwlekaj zatem i udaj się tam już dziś – Hong Kong czeka na ciebie i nie tylko na ciebie.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Kompostownia ziemia polska

    Foliowe worki, plastikowe butelki, tony śmieci to największy problem naszej cywilizacji. Konsumpcyjny tryb życia i nieracjonalne gospodarowanie odpadami doprowadziły do sytuacji, że ludność nie umie poradzić sobie z górą śmieci, którą sama de facto wyprodukowała. Wszystkie akcje w tym zakresie, szczególnie nowatorskie (np. rozwiązanie problemu mikrocząsteczek folii wrośniętych w tkanki ryb) są bardzo potrzebne, bo…

  • Walizka czy plecak?

    Wbrew pozorom wybór bagażu, do którego spakujesz się na swój długo wyczekiwany wyjazd to bardzo istotna sprawa. Turystyka to pełna przygód sfera aktywności. Jaką formę wybierzesz tym razem? Czy będzie to aktywna wycieczka? a może podróż związana typowo z odpoczywaniem? Zarówno walizka na kółkach jak i plecak turystyczny maja swoje plusy i minusy. Walizka na…