Folwark na Półwyspie, Podróże

SŁOWACJA

Off 161
SŁOWACJA
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

turystyka (5)Z Gdańska i Warszawy można polecieć sobie do Popradu, wylądować pośród ośnieżonych szczytów Tatr Wysokich a stąd tylko kilkanaście kilometrów jazdy samochodem dzieli nas od najpopularniejszych miejscowości w Tatrach słowackich ( Tatrzańska Łomnica, Stary Smakoviec, Serbski Ples), gdzie można zażyć sportów zimowych.
Zbocze pod Łomnicką Przełęczą ma wspaniałą nartostradę liczącą sobie około pięciu kilometrów skąd można poszusować wprost do Łomnicy. Z Hrebienoku (1479 metrów nad poziomem morza) można natomiast zjechać sankami do Starego Smokowca, gdyż przygotowano tu wspaniałą trasę saneczkową, która ma dwa i pół kilometra długości.
Po szaleństwach na stokach można odpocząć w Popradzkim AquaCity, gdzie baseny zarówno kryte jak i otwarte liczą sobie 2160 metrów kwadratowych powierzchni wypełnionej krystalicznie czystą wodą termalną o temperaturze od 28 do 36 stopni Celsjusza. AquaCity oferuje także hydromasaże, natryski, grzyb wodny a także łóżka wodne. Podobne atrakcje oferuje także Liptowski Mikulasz, gdzie jest 27 rur i zjeżdżalni i jedenaście basenów z wodą termalną o temperaturze do 38 stopni.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: kubota l3200 cena, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Brzozów, docieplenie granulatem Radom, glutamina katowice, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, przesłony wodoszczelne, Usuwanie owłosienia żary, certyfikat flange fitter, rodogosz ogrody

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Tania turystyka

    Każdy człowiek powinien regularnie korzystać z możliwości, jakie gwarantuje mu turystyka. To właśnie dzięki niej można odwiedzić ciekawe miejsca i lepiej się z nimi zapoznać. Jak jednak sprawić, by cała turystyka była w miarę tania? W tym celu najlepiej nie decydować się na dalekie wyjazdy do obcych krajów. Lepiej po prostu zainteresować się swoim państwem,…

  • Formy podróżowania

    Podróże pociągiem należą do jednych z częściej wybieranych form podróżowania przez polskich turystów. W dobie zagrożenia terroryzmem, którego celem są przeważnie samoloty, pociągi wydawać się mogą znacznie bezpieczniejszą formą przemieszczania się na większych odległościach. Dodatkowo także pociągi są systematycznie unowocześniane, co przekłada się nie tylko na komfort podróżowania, ale także na skrócenie samego czasu podróży….